+90 (312) 473 22 92 · · · · ·

Atlas Biyoteknoloji

Firmamız 2012 yılından bu yana genç, dinamik ve alanında uzman kadrosu ile Moleküler Biyoloji, Genetik, Diagnostik tanı ve Research alanlarında çalışmaktadır.
 
Moleküler Biyoloji, Genetik, Hücre Kültürü, Western Blot, Flow Cytometer gibi bir çok alanda global markette 40’ı aşkın markanın distribütörlüğünü yapmaktadır. Ayrıca 200.000’i aşkın ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz.
 
Kurulduğundan günden itibaren; Satış - Pazarlama, Aplikasyon Hizmeti, Teknik Servis, Ar-Ge Çalışmaları ve Eğitimler ile başta
üniversiteler ve araştırma merkezleri olmak üzere bütün yerli pazara hizmet vermekteyiz.
 
Atlas Biyoteknoloji Ar&Ge alanında deneysel uygulamalar ve moleküler biyolojik tekniklerin uygulanabilir olması için demo çalışmaları ile her zaman yanınızda hissedeceğiniz çözüm ortağınızdır.
 
İsim Anlamı:
“Atlas, Yunan mitolojisinde göğün taşıyıcısı, titan Iapetos ile Klymene'nin 13 çocuğundan en güçlü olanıdır. Prometheus’un kardeşidir. Olympos’a saldırdığı için Zeus tarafından gökkubbeyi omuzlarında taşımakla cezalandırılmıştır. Zeus onu bir dağ haline getirmiş göğü de omuzları üstünde tutmaya mahkûm etmiştir. Bu mitolojik dayanakla tıpta kafatasını taşıyan ilk omura da atlas adı verilmiitir.”
 
"Dünyanın bittiği bir yerlerde  güzel sesli akşam perilerinin karşısında dimdik durup ayakta tutuyor göğü başı ve yorulmaz kolları üstünde. Akıllı Zeus’un ona ayırdığı kader bu."
 
"Bu Atlas görür denizin bütün uçurumlarını, ve koca direkleri omuzlarında taşır,  Yeri göğü birbirinden ayıran direkleri." 
 
Atlas biyoteknolojide bilimin ve çalışmanın gücü ile biyoteknolojinin dünyada taşıyıcısıdır. Bu görevi yorulmadan ve dimdik ayakta tutarak yoluna devam etmek üzere kurulmuştur.

 

 

 

 

Micro Counter 1000
Yeni Nesil Hücre Sayım Cihazı Simple Counter ile işiniz Artık Daha Kolay
İncele
Real-Time PCR
Applied Biosystems® VIIA ™7 Real-Time PCR Sistemi - 96 Well
İncele
Flow Sitometre
Flow Sitometre ve Aksesuarları
İncele
-