+90 (312) 473 22 92 · · · · ·

Atlas Biyoteknoloji Uzaktan Eğitim Sistemi

Düzenli olarak verdiğimiz eğitimlerle kursiyerlerimize en modern moleküler biyoloji, genetik, hücre kültürü gibi birçok konuda eğitim vermekten gurur duyuyoruz. Bu eğitimin pratik ayağını çeşitli şehirlerimizdeki üniversitelerde gerçekleştirirken, teorik ayağını ise birkaç üniversitenin uzaktan eğitim sistemi ile gerçekleştiriyorduk. Ve bu sene yatırımlarımız sayesinde kendi uzaktan eğitim sistemimizi kurduk ve bundan sonra, kursiyerlerimize her an, limit olmaksızın eğitim verebileceğiz.

Eğitim sistemimiz, ses ve görüntü (webcam / ekran) paylaşımını desteklerken, yazı ile de sohbet olanağı sunmaktadır. Yüksek kalitede sunduğu hizmet sebebiyle aynı andan birçok kişiye eğitim ulaştırabilir. Kursiyerler sisteme ses ve görüntüleriyle katılabilir, sorularını bu şekilde de iletebilir. Ayrıca, tüm eğitimler kayıt edilebilir olduğundan daha sonra tekrar izleyebilirsiniz.

Aşağıda en son eğitimimizden birkaç ekran görüntüsünü bulabilirsiniz.

-Özel ders isteklerinizi bize egitim@atlasbiyo.com mail adresinden, iletişim formundan ya da +90 (312) 473 22 92 numaradan ulaştırabilirsiniz.

Micro Counter 1000
Yeni Nesil Hücre Sayım Cihazı Simple Counter ile işiniz Artık Daha Kolay
İncele
Real-Time PCR
Applied Biosystems® VIIA ™7 Real-Time PCR Sistemi - 96 Well
İncele
Flow Sitometre
Flow Sitometre ve Aksesuarları
İncele
-