+90 (312) 473 22 92 · · · · ·

Applied Biyosistem VIIA ™ 7 Real-Time PCR Sistemi - 96 Well

Marka : Life Technologies

Katalog No : Real-Time PCR

Tanımlama

VIIA ™ 7 Real-Time PCR Sistemi araştırma verimliliği optimize böylece, tek bir yüksek performanslı araç olarak istediğiniz qPCR tüm özellikleri bir araya getiriyor. 

Basitleştirilmiş bir iş akışı ile, sezgisel yazılım, dokunmatik ekran arayüzü ve hata minimizasyonu için tek tuşla protokolleri, VIIa ™ 7 Sistem minimum iyi-iyi ve araç-to-araç değişimi ile olağanüstü tekrarlanabilirlik sunmaktadır. 

Tam herhangi bir standart veya hızlı bisiklet 384 ile uyumluluk -. Veya plakaları 96-ve TaqMan ® Dizi Mikro akışkan Kartları ve Reaktifler yüksek verimlilik gerçek zamanlı herhangi bir boyut laboratuara erişilebilir PCR yapar .

 

 

• Kan�tlanm�� Uygulamal� Biyosistem ® güvenilirlik ve do�ruluk 

• Kullanımı TaqMan ® Dizi Micro akışkan Kartları ile entegre bir iş akışı ve daha hızlı sonuçlar sağlar.

• Kolay kullanım -. dokunmatik ekran duyarlı sezgisel yazılım, otomasyon, zahmetsiz blok değişimi herhangi bir alet gerek kalmadan Verimlilik yüksek verimli orta ve performans için ideal gerçek zamanlı PCR, VIIa ™ 7 Sistem laboratuar üretkenliğini artırır.

• Hızlı blok değişiklikleri: Ön erişim kolay gibi robotlar ya da bilgisayar gibi bağlı çevre birimlerini taşımak zorunda kalmadan termal döngü blok biçimlerini değiştirmek için yapar 

• Kullanımı kolay dokunmatik ekran arayüzü: Enstrüman dokunmatik ekran hızlı için tek tuşla protokolleri sağlar ve geniş bir uygulama yelpazesi için kolay test kurulum. 

• Otomasyon uyumluluğu: Uygulamalı Biyosistem ® Twister ® II Robot ile entegre, VIIa ™ 7 Sistemi otomatik ortamlar için verimlilik en üst düzeye çıkarır. 

• İçiniz rahat olsun: 100 için veri kurtarma özelliği + . çalışır Entegrasyon . TaqMan ® Dizi Micro akışkan Kartları ile Tam Uyumlu, Uygulamalı Biyosistem ® TaqMan ® Tahliller yüksek hassasiyet, yüksek özgüllük ve geniş dinamik aralık sağlayan, qPCR analizi altın standarttır

• TaqMan ® Dizi-hazır: özelleştirilebilir yüzlerce ve önceden tanımlanmış TaqMan ® Dizi Mikro akışkan Kartları kolay kullanımlı formatında önceden yüklenmiş TaqMan ® Gen ifadesi veya MicroRNA Tahliller içeren, mevcuttur. Sen paralel 12-384 TaqMan ® Tahliller seçtiğiniz kullanarak 1-8 örnekleri analiz edebilirsiniz. robotik olmadan

• 384-çıktı: TaqMan ® Dizi Micro akışkan Kartları ile, yüklemek için pipetleme sıvı işleme robotik veya karmaşık için gerek yoktur; sadece örnek ve ana karışımı ekleyin ve VIIa üzerinde çalışan ™ 7 Sistem.

• TaqMan ® Tahliller tam yelpazesi ile uyumludur: VIIA ™ 7 Sistem MicroRNA Tahliller dahil olmak üzere tüm TaqMan ® Tahliller için açık, temiz veri, sağlamak için optimize edilmiştir, Protein Tahliller, Uzun Sigara kodlama RNA Tahliller ve Pri-miRNA Tahliller.Performans VIIA ™ 7 Sistem doğru ve hassas veri analizi sağlayan gelişmiş floresan tespiti sağlayan yeni OptiFlex ™ Sistemi bulunmaktadır. 

• Daha iyi doğruluk: Yüksek çözünürlüklü algılama sistemi daha doğru için TaqMan ® Dizi Micro akışkan Kartları, 384-iyi plakaları ve 96-plakalı okur.

• Maksimum çoğullama: Altı ayrılmış uyarma ve boya kombinasyonları ve maksimum çoğullama yetenekleri en fazla sayıda için emisyon filtresi kanallar

• Esnek veri toplama : Çoklu rampa yöntemi algılama biçimleri bir rampa aşamasında veri toplamak için daha fazla esneklik sağlar.

• Hassas miktar: singleplex reaksiyonlarda hedef miktarlarda 1.5 kat değişiklikleri kadar küçük Algılama. VIIA ™ 7 Yazılım bir dizi VIIA ™ 7 yazılım sürücüleri değeri yolları, sunan:

• Sezgisel arayüz ve yenilikçi tasarım

• Kullanışlı bir yürüyüş-away çalışma

• Geliştirilmiş veri analizi

• yüksek verimli ortamlar ile tam uyumlu genişletilebilir Yazılım Mimarisi isteğe bağlı mevcut yazılım özellikler yükseltmek için eklentileri

• 21 CFR Part 11 uygunluk: isteğe bağlı . Güvenlik, Denetim ve tam veri izlenebilirlik için kayıtların elektronik imza ile SAE modülü asist

• Yüksek Çözünürlük Erime (HRM): kullanarak yerleşik MeltDoctor ™ protokolleri ve kalibrasyonları, size sonuçları özelleştirme daha az zaman çalışma optimize ve daha fazla zaman geçirebilirsiniz . Hızlı bir şekilde analiz ayarlarını değiştirerek görmek istiyorum türevleri sayısını tanımlayın. Araştırma için sadece kullanın. Değil teşhis işlemlerinde kullanılmak üzere.

 

Genel Özellikler

Biçimi: 96-kuyulu plakalı
Biçimi Blok: 96-Peki (Değiştirilebilir) 
Kapasite: 1 x 96-kuyulu plakalı
Diğer Format Seçenekleri: TaqMan ® Dizi Kart Blok Yükseltme, 
96-Hızlı Blok Yükseltme, 
384-Blok Yükseltme 
Hassasiyet: Aşağı 1 kopya için 
Dinamik Aralık: Kadar doğrusal dinamik aralık 9 günlükleri 
Algılama Yöntemi: SYBR, 
Primer-Probe Algılama 
Reaksiyon Hacmi Aralığı: 10-100 ul 
Reaksiyon Hız: Standart 
Boyutlar: 53.3 cm (21 inç) (G) x 63.5 cm (25) (D) x 64.5 cm (25.4) (H) 
Yüksek Verimli Uyumluluk: Yüksek Verimli-uyumlu, 
Çoklama 
Ağırlık: 60,7 kg (£ 134) 
Program Özellikleri: 15 araçlara kadar uzaktan izleme
Optik: 6 emisyon filtreleri (500-720 nm),
6 uyarma filtreler (450-670 nm),
OptiFlex ™ Sistemi (gelişmiş floresan tespiti)
Platform: VIIA ™ 7 Sistem
Zaman çalıştırın: 35 dk. (Reaktif ve diğer faktörlere bağlı olarak değişir) 
Çözünürlük: Hedef miktarlarda kadar az 1.5 kat değişiklikler (singleplex reaksiyonlarda) tespit 
Güç Sınırı: 60 Hz 
Ürün Boyutu: 1 alet 
Giriş Gerilimi: 100-240 V 
Yeşil Özellikler: Enerji tasarruflu, 
Daha az kullanılan kaynakları, 
Daha az atık 
Plaka Taşıma: Otomasyon, barkod ile plaka yükleme kolu içerir 
isteğe bağlı otomasyon aksesuar robot 
Sıcaklık Aralığı: 4-100 ° C 
Yasal Açıklama: Araştırma için sadece kullanın.Değil tanı yöntemleri kullanılmak üzere. 
Sıcaklık tekdüzeliği: ± 0.5 ° C 

 

Micro Counter 1000
Yeni Nesil Hücre Sayım Cihazı Simple Counter ile işiniz Artık Daha Kolay
İncele
Real-Time PCR
Applied Biosystems® VIIA ™7 Real-Time PCR Sistemi - 96 Well
İncele
Flow Sitometre
Flow Sitometre ve Aksesuarları
İncele
-